Polonezköy’de güzel bir hafta sonu

POLONEZKÖY

Polonezköy’de güzel bir hafta sonu tatili İstanbul’un karmaşasından ve yorgunluğundan bunalanlar için hem merkeze yakın hem de tüm sıkıntılardan uzak dört mevsimi aynı anda yaşayabileceğiniz güzellikleriyle size mutluluğun kapılarını açacak Polonezköy otelleri ve kahvaltı mekanları Sevdiklerinizle veya ailenizle hafızalara kazınacak anılar biriktirmeye başlamak hiçte uzak bir hayal değil gibi duruyor. Güne çeşitliliğiyle zengin Polonezköy kahvaltısı yaparak zinde başlayıp hamakta veya minderler de dinlenip, atla gezinti yaparak aktivitenin birinden diğerine uzanan bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Yaz veya kış hangi mevsim olursa olsun doğa yürüyüşlerine uygun olarak dizayn edilmiş parkurlar da yürüyüşe veya koşuya çıkarak oksijeni ciğerlerinize doldurabilir, bisiklet turuyla zihninizi ve vücudunuzu kısa süreli de olsa stresten arındırabilirsiniz.

Seçeneğinizin oldukça bol olduğunu fark ettiğiniz de kendinizi dünyanın en şanslı insanı görmeniz oldukça mümkündür. Yeşilin her tonuna sahip oksijeni bol doğası ile farklı dinlenme mekânları sunan alternatifleriyle doğa yürüyüşü ve dağ yürüyüşü için ideal bir ortam sunuyor.  Öyle ki çıktığınız yürüyüşlerin her birini farklı bir mekân da sonlandırabilir, bir birinden farklı lezzet duraklarında konaklayabilir, damağınızı şenlendirebilirsiniz. Bir Türk olarak sizde mangal aşığı iseniz et ve mangalın muhteşem büyüsüne kapıldığınızı fark edeceksiniz. Açık ve kapalı alan barbekü partilerinden, hayvan parklarına ve havuz keyfine kadar uzanan tercihler listesinin sonuna gelene kadar Polonezköy’ün tadını çıkarmış olacaksınız.

Yazın kendini belli etmesiyle beraber akıllarda belirmeye başlayan deniz, güneş ve kumsal üçlüsü için uzak bölgeler de tatile gitmek için fırsat bulamayan kişiler için Polonezköy aranan fırsat olacaktır. Yazın aranan havuz keyfi Polonezköy de sevenleriyle buluşuyor. Bir yanı yeşilliklerle çevrili diğer yanında berrak ve temiz havuzlarıyla bu keyfe dur diyemeyeceksiniz. Günlük bakımları sürekli yapılan havuzlarıyla günlük yaşamınızın sıkıcılığına sağlıklı bir mola verin. Havuzları kadar butik otelleriyle de dikkat çeken Polonezköy, farklı dizayn edilmiş ve kendine has ambiyansıyla konuklarını etkilemeye özen gösteriyor.  Otel ve pansiyon çeşitliliği ile ziyaretçilerine farklı güzellikleri bir arada sunan Polonezköy nezih ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile konaklama imkânı sunmaktadır. Konaklamaya eğlence kadar önem verenler için şık ve rahat ortamlar sunarak herkese ve her bütçeye hitap etmektedir.

Nişan ve düğün gibi hayatınız da asla unutmayacağınız günler için mekân seçmek her çift için oldukça zor olmaktadır. Çiftlerin ve ailelerin hassasiyetle yaklaştığı bu organizasyonlar için doğru tercihi bulmak oldukça önemlidir.  Nişan ve düğün gibi özel günleriniz için farklı, gelen konuklarınızın uzun süre aklından çıkmayacak, büyüsüyle ve etkisiyle hafızalarda iz edinecek mekânlar için sizlere bol seçenek sunuluyor. Hem gelen konukların rahat etmesi hem de gönlünüzce doyasıya nişan ve düğün organizasyonunu kutlayabileceğiniz nezih ortamlar ile size kusursuzluğun zevkini yaşatacak. Kır düğünü isteyen damat ve gelin adayları özellikle İstanbul’da makul ve doğayla baş başa bir ortamı aynı anda bulmak oldukça zordur. Ancak Polonezköy de yıllardır sürdürülen kır düğünü organizasyonları ile dünya evine girmeye hazırlanan çiftlerin mutluluğuna tanık olmaya talibiz.

Özel günler içerisinde yer alabilecek toplantı ve seminerlerinizi renklendiren ve iş hayatınızı derinden etkileyebilecek iş yemekleri ve organizasyonları ile iş hayatınız da fark yaratabilir, sektör de adınızı farkınızla duyurabilirsiniz. Toplantı ve seminerlerinize uygun seçenek sunarak günü birlik hem tatil hem de işi bir arada yürütmenin tek adresi Polonezköy olacaktır.

Yoğun hayatınıza kısa da olsa bir mola vermek, yaşadığınızı hissetmek ve doğayla baş başa kalmak isterseniz Polonezköy butik otelleri, pansiyonları, dinlenme yerleri, restoranları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, düğün, nişan, toplantı ve seminer organizasyonları ile siz ziyaretçilerini bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir